Елошман Момче Дише Рамен Рибар Сандала Отворено Лесен Комфор Меки Единствени Пешачки Сандали
Свеж

Елошман Момче Дише Рамен Рибар Сандала Отворено Лесен Комфор Меки Единствени Пешачки Сандали

DEN 239.84

Достапно е за нарачката

€Прилика}шик и удобни момчиња сандали/детски сандали е навистина неопходно за вашите деца да играат, трчаат или прскаат во вода итн. Дното што не се лизга обезбедува голема влечна сила и стабилност, оставете ги децата да одат, да трчаат и да играат побезбедно. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Практична Магична Лента : Лесно вклучување или исклучување и може да се прилагоди за супериорно вклопување.5 C, САД 12 C (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Материјал за Ѓон Од вештачка Кожа : Тип На Трхел : Израмнување : Магичен Тип На Тапети : Затворена Висина На Цевката : Низок Врв Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимски Прилики : Секојдневни, Дневни, ВНАТРЕШНИ, НАДВОРЕШНИ, СПОРТСКИ, ПРАЗНИЧНИ, ПЛАЖНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. ●Прилагодливо Затворање●сандалите за пешачење на отворено за момчиња имаат удобен дизајн на затворање на куки и јамки, може да им помогне на децата лесно и брзо да ги прилагодат сандалите, лесно да ги преземат или соблечат. Момчиња Сандали : Еластична и пријателска за кожата подножје и постава за поудобно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.