Д БЛОК-12ЕТ 78ЦБ МАТ ВООРУЖЕН МЕТАЛ СО ЦРНО ПРСТЕНЕСТО ТРКАЛО
Свеж

Д БЛОК-12ЕТ 78ЦБ МАТ ВООРУЖЕН МЕТАЛ СО ЦРНО ПРСТЕНЕСТО ТРКАЛО

DEN 3199.84

Достапно е за нарачката

ГОРИВО D752 БЛОК 17 X9 6 X135-12 ET 78 CB МАТ ПИШТОЛ МЕТАЛ СО ЦРН ПРСТЕН ТРКАЛО Гориво D752 БЛОК 17 X9 6 X135 - 12 ET 78 CB МАТ ПИШТОЛ МЕТАЛ СО ЦРНА ПРСТЕН ТРКАЛО. ГОРИВО D752 БЛОК 17 X9 6 X135 - 12 ET 78 CB МАТ ПИШТОЛ МЕТАЛ СО ЦРНА ПРСТЕН ТРКАЛО. ГОРИВО D752 БЛОК 17 X9 6 X135 - 12 ET 78 CB МАТ ПИШТОЛ МЕТАЛ СО ЦРНА ПРСТЕН ТРКАЛО. ГОРИВО D752 БЛОК 17 X9 6 X135 - 12 ET 78 CB МАТ ПИШТОЛ МЕТАЛ СО ЦРНА ПРСТЕН ТРКАЛО.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.