Sngxgn Цветаат Костими За Капење За Жени Ребрести Еден Костим За Капење За Капење Со Исечена Лажичка Врат Монокини Со Висок Крој Розова 2xl
Свеж

Sngxgn Цветаат Костими За Капење За Жени Ребрести Еден Костим За Капење За Капење Со Исечена Лажичка Врат Монокини Со Висок

DEN 3.00

Достапно е за нарачката

Дами Плажа Сурфање Врвот Долг Ракав Патент Брзо Сува Со Градите Рампа Спорт Контрастна Боја Конзервативна Костим За Капење. Материјал : полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 400гр. големина На Пакетот : 20х15х5см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела Со Големина На Бикини Фустан : . Големина : S Биста : 76cm/29.92" Полите ширина : 92cm/36.22" должина На Ракавот : 69cm/27.17" Должина : 55cm/21.65" Под Биста : 64cm/25.20" Препорачана тежина : 50-55kg Size : M Биста : 80cm/31.50" Полите ширина : 96cm/37.80" должина На Ракавот : 70,5 См/27,76" должина : 56см/22,05" под биста : 72см/28,35" препорачана тежина : 55-65кгсезе : л биста : 86см/33,86" ширина на полите : 102см/40,16" должина на ракавот : 72см/28,35" должина : 57см/22,44" под биста : 80см/31.50" препорачана тежина : 65-70kgsize : xl биста : 92cm/36.22" полите ширина : 108cm/42.52" должина на ракавот : 73.5 cm/28.94" должина : 58cm/22.83" под биста : 88cm/34.65" препорачана тежина : 70-75kgsize : xxl биста : 96cm/37,80" ширина на полите : 112см/44,09" должина на ракавот : 74,5 См/29,33" должина : 59см/23,23" под биста : 96см/37,80" препорачана тежина : 75-80кг изграден со отстранлив мек градник за соодветна поддршка и обликување и Средно Покривање На Ногата За максимална приватност. Едноставна Костими За Капење.Погоден за Пливање Во Скут,отворена Вода,капење,натпревар,Часови за вежбање,аеробик во вода Или Балет или Теретана Итн. Силуетата И Другите Детали Ќе Ја Комплетираат Вашата Убавина.Вградениот Мек Поместен Градник Ви Дава Дополнителни Потпори;. Целосна Покриеност Костим За Капење Со Умерено Намалување Обезбедува Кој Е Погоден За Тинејџерски Девојки, Јуниори И Дами. Рачно Миење Во Ладна Вода По Секоја Употреба. Благ Сапун. Нема Или Омекнувачи. Не Пеглајте И Не Чистете.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.