Инципио Нгп Фолио За Самсунг Галакси С-Јасно Црно
Свеж

Инципио Нгп Фолио За Самсунг Галакси С-Јасно Црно

DEN 319.04

Достапно е за нарачката

Поздравете го новиот вип; многу важната заштита овозможена Од ngp® фолио. Се одликува со заштитна предна обвивка што се затвора над вашиот екран како книга и интегриран џеб за брз пристап до ЛИЧНА КАРТА, кредитна картичка или готовина! Елегантен, лесен дизајн Се преклопува отворен Во режим без раце пад тестиран 5 стапки.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.