Црвен Пес Авто Заден Браник Заштитник 2014-Компатибилен Со Тојота Корола Гребење Покритие Прилагодено Одговара Црна ПТ278-ПТ Прилагодено Вклопување
Свеж

Црвен Пес Авто Заден Браник Заштитник 2014-Компатибилен Со Тојота Корола Гребење Покритие Прилагодено Одговара Црна ПТ278-ПТ

DEN 1567.84

Достапно е за нарачката

Заштитник на задниот Браник Компатибилен Со Тојота : 2014-2018 Корола - Капак За Гребење Прилагодено Вклопување Црно; Еден (1) Премиум Заштитник На Задниот Браник; приближно 29-1/4" долг; Заштитник На Задниот Браник; Го Штити вашиот браник Од гребнатини и гребнатини; површина отпорна На Лизгање со стилски модел на шарите; Издржлив Црн Пвц Отпорен На УВ-Отпорен На АВТОМОБИЛСКА Класа ; Еден (1) Премиум Заштитник На Задниот Браник Компатибилен Со Тојота Корола 2014-2019. Приближно 29-1/4" долго; Заштитник На Задниот Браник. Го штити вашиот браник од гребнатини и гребнатини; површина отпорна На Лизгање со стилска шема на шарите. Автомобилски Одделение УВ-Отпорни Издржливи Црна Пвц. Референтни Броеви : ПТ278-02140, ПТ27802140. Одговара Изберете : 2014-2018 ТОЈОТА КОРОЛА 2019 ТОЈОТА КОРОЛА Л/ЛЕ/XLE/SE/XSE и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.