Деца Дете Бебе Девојки Се Облекуваат Пролет Лето Печатење Возбуда Краток Ракав Возбуда Шоу Без Ракави Чипка Тул Принцеза Фустан
Свеж

Деца Дете Бебе Девојки Се Облекуваат Пролет Лето Печатење Возбуда Краток Ракав Возбуда Шоу Без Ракави Чипка Тул Принцеза Фустан

DEN 3.00

Достапно е за нарачката

Големина : 110 Препорачана возраст : 3-4 Години Биста : 60см/23,62" Должина : 60см/23,62" Големина : 120 Препорачана возраст : 5-6 Години Биста : 64см/25,20" Должина : 65см/25,59" Големина : 130 Препорачана возраст : 6-7 Години Биста : 68см/26,77" Должина : 70см/27,56" Големина : 140 Препорачана возраст : 7-8 години Биста : 72см/28,35" должина : 75см/29,53" големина : 150 препорачана возраст : 9-10 Години биста : 76см/29,92" должина : 80см/31,50" големина : 160 препорачана возраст : 11-12 години биста : 80см/31,50" должина : 85см/33,46" деца Мало Бебе Девојчиња Пролет Лето печатење возбуда краток Ракав Возбуда без ракави шоу чипка тул принцеза фустанкарактеристики : материјалите носат Подобро искуство при носење.Мека дише и флексибилна за кожата на вашето бебе.И рачното перење и машинското перење се во ред. Погоден за секоја пригода. Тоа е за внатрешна, надворешна облека,фотографија за бебиња, подароци за бебиња итн. Обезбедете удобно искуство за секојдневно носење на бебето. Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Фустан Модни Цвеќиња Отпечатоци, вашето мало бебе ќе добие многу комплименти. Ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различно поставување на екранот.Прилика : секоја пригода пол : тип На Шема На Девојки : тип На Ракав за Печатење : Краток Ракавако имате какви било прашања, ве молиме почувствувајте дека контактирате со нас. Подарок За Забава, Дневно, Одмор И Кој Било Друг Специјален Фестивал. Прилика : Симпатична И Пријатна,Може Да Се Носи За Училиште,Божиќ,Забави,Родендени,Секојдневно Носење И Други Прилики. девојки фустани. Модни Девојки Се Облекуваат. Забелешка : Ве Молиме Погледнете Ја Големината Во Нашиот Опис Или Слики На Производи. Ве молиме Не се Однесуваат На "Водич Големина". Благодарам . Работата Е Подобра : Ги Слушаме Повратните Информации Од Клиентите И Го Дотеруваме Секој Детал За Да Обезбедиме ,Вклопиме И Удобност.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.