Што е следната женска плус големина Chenille Colorblocked v-врат џемпер
Свеж

Што е следната женска плус големина Chenille Colorblocked v-врат џемпер

DEN 1.67

Достапно е за нарачката

Стилски се бори од студот со она што е џемпер на Ченил во следниот. Пдифен чувство, модерна шема на блокирана боја и опуштено вклопување го прават ова џемпер што сакате да го носите со сè .. и добра вест, можете! Работи убаво со фармерки, како и со панталони за фустани за стил на работа до викенд што ќе го сакате. Материјал : 100% полиестер Ченил. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'11 "и носи големина 1x. Одговара : опуштена. Тежина : средна тежина. Дефект : V-врат. Затворање : Стил на пулвер. Ракави : Долги. Pебови : Ниту. Моделот. Womenенски плус големина во боја, во боја, џемпер од Ченил од следното.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.