Студио Mini LTE - 4G паметен телефон - RAM меморија внатрешна меморија GB - слот за microsd - LCD дисплеј - 4,5 - пиксели - MP на задната камера - предна камера 0. MP - розова
Свеж

Студио Mini LTE - 4G паметен телефон - RAM меморија внатрешна меморија GB - слот за microsd - LCD дисплеј - 4,5 - пиксели -

DEN 1087.84

Достапно е за нарачката

Blu Studio Mini LTE - розов - 4 G паметен телефон - 4 GB - ГСМ Клучни карактеристики и придобивки : Молња fastyou ќе може да ужива во разгорените брзи брзини на LTE . Совршена големина на забава со IPS -BLU Infinite View Technolog се. Екранот од 4,5 "на студиото мини LTE секогаш ќе биде задоволство за гледање за сите очи . Не пропуштајте ја Moment Tele Conference и снимајте специјални моменти со 5 MP -автоматската фокус на студијата Mini LTE, главната VGA камера. Исто така, снимајте со видео камерата на 720p . Што е вклучено : Blu Studio Mini Lte. 1850 m Ah Батерија. Слушалки за заштита на екранот, USB кабел, адаптер за напојување, силиконски капак.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.