Домаќини Зух Декоративна wallидна уметност, сет од две плакети од 13
Свеж

Домаќини Зух Декоративна wallидна уметност, сет од две плакети од 13

DEN 0.67

Достапно е за нарачката

Уживајте двапати од природата со овој сет на wallидни уметности. Комплетот вклучува јасни, современи силуети во две комбинации на бои : зелена птица и природен цвет, или природен птица и зелен цвет. Или добијте ги двата сета и создадете целосен мотив за природа. Домашен декор што ја носи надвор од убавината внатре. Сет од 2 парчиња. Димензии : 13 "W x 13" H. Достапно во две комбинации на бои : зелена птица/природен цвет, природна птица/зелен цвет. Подготвени да висат.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.