Пар крадци подготвени за сè што е екипаж на екипажот Чокап, 3-пакет
Свеж

Пар крадци подготвени за сè што е екипаж на екипажот Чокап, 3-пакет

DEN 207.68

Достапно е за нарачката

Пар на перничените чорапи на екипажот на крадците имаат вклопување во удобност, спортска перница и засилени прсти и потпетици за кога ви е потребна дополнителна сила. Идеално за вежбање или само дружење. Три пакувања вклучуваат : три пара чорапи на екипажот. Перничиња и засилени потпетици и прсти за дополнителна удобност. Прилепна, без смена зафат; се вклопува во истегнување. Поддршка на лак. Убер удобно. Се вклопува во големини на чевли 8-12. 65% памук/26% полиестер/7% гума/2% спандекс. Машина за перење. Увезени. Чорапи на екипажот со три пакувања со три пакувања од пар крадци.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

ARM & HAMME
Свеж
ARM & HAMME
Достапно е за нарачката
DEN 2.33
Оценка на купувачите: