Boppy - Слабенете во удобност замав
Свеж

Boppy - Слабенете во удобност замав

DEN 1359.84

Достапно е за нарачката

Boppy Somothe in Comfort Swing му овозможува на вашето бебе удобно место за одмор, опуштање и надополнување додека ви дава момент без раце за едноставно да му се восхитувате на вашиот мал пакет. Слатката во удобно замав има шест брзини на замав и тајмер за замав со четири поставки, и преголемо кадифен седиште што го лулка вашето бебе и прилагодлива температура од пет точки. Подлогата за седиштата е машината што може да се мие. Boppy Soneathe во удобно замав е крајната удобност во новороденчињата. Truespeed технологијата автоматски ја препознава тежината на бебето и ја прилагодува брзината на замав како што расте бебето. Се одликува со шест брзини на замав и тајмер за замав со четири поставки (15, 30, 45 и 60 минути). Whisperquiet Motor обезбедува мирно лулка. Седиштето за прилагодување на удобноста овозможува две позиции - поткрепете за одмор и исправено за игра. Пивотинг, отстранлива играчка лента се лизга назад во едно нежно движење за брз и лесен пристап до бебето. Преголемото, кадифен седиште го привлекува вашето бебе, обезбедувајќи исклучителна удобност и стабилност. Длабоко поставено седиште и отстранлива лулка за поддршка на главата дури и најмалата од новороденчиња. Прилагодлива лента за пет точки со ограничувања на рамото за дополнителна безбедност. Шест мелодии на Boppy Boppy и три смирувачки звуци со контрола на јачината на звукот и автоматско исклучување по 30 минути за да се зачува траењето на батеријата. Смирувачки вибрации утешува бебе. Две одвојливи играчки - Плишана играчка за сонце со безбедносно огледало и плишана птица. Отстранлив фиока со активирање со една рака. Детали за везови на лентата за играчки. Подлогата за седиштата е машината што може да се мие. Координирање на Playard достапен. Бараат 4 d батерии за замав и 2 батерии за вибрации, а не вклучени. Препорачано за новороденчиња од 6 до 25 фунти.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.