14K Yellow Gold NHL Logoart Минесота диво дополнителен мал приврзок
Свеж

14K Yellow Gold NHL Logoart Минесота диво дополнителен мал приврзок

DEN 2432.00

Достапно е за нарачката

Дозволете им на сите да знаат за кого ќе навивате на следната голема игра со овој импресивен, НХЛ, Минесота Диво екстра-мал силен приврзок. Овој приврзок е внимателно направен од 14 карат жолто злато со прецизност. Овој приврзок за лого се одликува со детално, детално извршено лого на тимот, што е сигурно да привлече внимание. Метална тежина : 0,84 грама. Ласерски дизајн. Метал : злато. Тип на приврзок : NHL Минесота Див приврзок. Врска со димензии на кауција : 16мм х 15мм, дебелина од 0,81мм.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.