Chevrolet CAPTVA 2012 - Кристал Claret Tintcoat Gbe Qt База & 2k Јасно
Свеж

Chevrolet CAPTVA 2012 - Кристал Claret Tintcoat Gbe Qt База & 2k Јасно

DEN 197.76

Достапно е за нарачката

Комплетот вклучува Четвртина Од Основниот Слој Подготвен за прскање, Четвртина Од 2к Проѕирен Капут плус Активатор, Средство За Чистење/Одмастување, Ткаенина И 2 листови секој од шкурка Шевролет од 600-800-1000 ронки. ЗАРОБЕНИШТВО. 2012;2013;2014;2015;2016. ГБЕ. Кристал Кларет Тинткоат. Комплетот вклучува Четвртина Од Основниот Слој Подготвен за прскање, Четвртина Од 2к Проѕирен Капут плус Активатор, Средство За Чистење/Одмастување, Ткаенина И 2 листови секој од шкурка од 600-800-1000 ронки. Произведено во САД. Боја Тест картичка вклучени. Не прскајте боја на возилото пред да ја тестирате Бојата и техниката На Картичката за Тестирање На Бојата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.