Гербер 2 -ри храна природна за бебиња за бебиња, банана, кади од Оз
Свеж

Гербер 2 -ри храна природна за бебиња за бебиња, банана, кади од Оз

DEN 236.80

Достапно е за нарачката

Гербер 2 -та храна Банана храна за бебиња е вкусно овошно пире што го прави времето за хранење. Сите наши природни рецепти за храна за бебиња се направени со овошје што ги исполнуваат високо-квалитетни стандарди на Гербер. Овој рецепт за фаза на храна за бебиња 2 е направен со овошје со еднократно, што е идеално за проверка на чувствителностите. Направено без вештачки вкусови или бои, ова пире за овошје за бебиња помага во задоволување на нутритивните потреби на вашето бебе. Гербер 2 -та храна помага во изложување на бебињата на најразлични вкусови и комбинации на состојки, што е од суштинско значење за да им помогне да прифатат нови вкусови. Затегнете ги овие удобни кади без бебиња од бебе во торба за пелена за да можете лесно да го нахраните вашиот седница во движење. Можете да го нахраните вашето малечко директно од садот или да додадете малку во сад и да ги ладите остатоците до два дена. Здравјето и безбедноста на вашето малечко беше и секогаш ќе биде најголем приоритет на Гербер. Ние сме водач во исхраната на новороденчињата, не само затоа што растеме храна што ќе го нахрани вашето малечко, туку и затоа што знаеме каква храна му е потребна на вашето малечко.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.