Колекција на ournoureенски жени Бети Тру удобна пена широка ширина бадем пети со средни пумпи за потпетици
Свеж

Колекција на ournoureенски жени Бети Тру удобна пена широка ширина бадем пети со средни пумпи за потпетици

DEN 1.67

Достапно е за нарачката

Иконска силуета што ја доживеавме зависи од пумпата Бети од колекцијата на ourурни. Оваа класична пумпа Д'Орсај е разиграно обликувана во бадем-пети и е на врвот со каиш. Вегански кожни надградби, удобна пена од 4 мм Tru ™ ™ insole и широка ширина на ногата, совршено. Висина на пета : 2 1/2-инчен. Тип на пета : Пета. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : бадем. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : Faux кожа над синтетичката. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.