Компанијата Форд Мотор, потресена машка маичка за машка маичка
Свеж

Компанијата Форд Мотор, потресена машка маичка за машка маичка

DEN 399.84

Достапно е за нарачката

Оваа мека екипа на екипажот има дизајн на отпечатен екран. Машинска миење и подготвена за носење за удобен, обичен изглед. Машка 100% памучна мачка. Екран печатен графички. Екипаж со кратки ракави. Машинско миење ладно. Достапни големини : S, M, L, XL.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.