Стерилит галон ногач Мода виолетова
Свеж

Стерилит галон ногач Мода виолетова

DEN 0.67

Достапно е за нарачката

Потребно ви е трајно и преносно решение за складирање за кампување или движење? Стерилитскиот фустан е идеално повеќенаменско решение! Тој нуди голем капацитет за складирање и квалитетна конструкција што е идеална за складирање на опрема за кампување, спортска опрема и многу повеќе. Спакувајте го и искористете го за да се преселите во просторијата за студентски дом и да ги чувате вашите предмети скриени во вашиот простор за живеење за лесен пристап. Нежните тркалачки тркала и ергономските рачки овозможуваат полесно транспорт на тешки товари. Користете ги интегрираните странични рачки или целосната рачка за стилови на кауција при носење полесни товари. Footlocker користи метални шарки и заклучувања и прифаќа катанец со стандардна големина за дополнителна безбедност. Целокупните собрани димензии на оваа ставка се 31 1/4 "L x 17 5/8 " W x 13 7/8 "H. Надворешни димензии : 31 1/4" x 17 5/8 "x 13 7/ 8 ". Голем капацитет, издржлива конструкција, два вида рачки и мазни тркалачки тркала го прават ова идеално преносно решение за складирање. Опција за единечна единица. Издржливи цврсти wallsидови ја прикриваат содржината и чувајте ги заштитени - Мода виолетова. Внатрешни димензии на дното : 26 1/2 "x 13 3/4" x 12 3/8 ". Трајната конструкција го прави идеално решение за складирање на предмети во гаражата, таванот или подрумот или за транспорт на камп или колеџ. Изберете помеѓу Интегрираните рачки на страните на Footlocker или целосната рачка за кауција при транспорт. Тркалата овозможуваат лесно да се преместуваат Footlocker без да се носи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.