Лидијаунистар Плус Големина Клиренс
Свеж

Лидијаунистар Плус Големина Клиренс

DEN 495.84

Достапно е за нарачката

Женски Конзервативен Печатен Ремен За Грб Комплет Дводелни Костими за Капењекарактеристики : Женските Костими за Капење се изработени од висококвалитетна ткаенина. Мека и удобна, добра дише и издржлива. Супериорен во материјалот ја прави кожата многу кул во топло време. Долгиот врв на резервоарот за торзо со отстранливиот градник може да обезбеди поголема поддршка и да ја подобри вашата форма. Тогаш симпатичниот јазол напред, широки и еластични ремени, ве прави помал притисок и поудобно да ја прилагодите големината. Скромните костими за капење со шорцеви обезбедуваат повеќе од соодветна покриеност, што ќе ве одржува безбедни, високиот еластичен појас може да го покрие стомакот и да направи да изгледате потенок. Овие гроздобер костими за капење можат да одговараат на повеќето прилики одлично, забава на базен на плажа, топла пролетна бања или какви било други водени прилики. Повеќе големини за да изберете од.Ве молиме изберете ја соодветната големина според деталниот водич за мерење на големината. Ако некое прашање, ве молиме слободно контактирајте ме во секое време! Сезона : Лето : Женски Стил : Материјал За Плажа : Најлон, Спандекспатер Тип : Должина На Цврста Облека : Редовно што добивате : 1 комплет сплит костими за капење големина : М Големина. : Средна Биста : 80-84см/31,50-33,07 "Под Биста : 76-80см/29,92-31,50" Половината : 70-74см/27,56-29,13 "Горна Должина : 51см/20,08" Должина На Панталоните : 31см/12,20" Плус Големина Клиренс!Женски Конзервативен Печатен Ремен За Грб Постави Дводелни Костими За Капење Костими За Капење. Ако имате какви било прашања во врска со нарачката. Ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми. Жените Костими За Капење Дозвола Под 5 5. Костими за капење За Жени Дозвола.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.