Ретрок Автомобил Внатрешни Светла 6500К Автомобил Сијалица Комплет Т Купола Светлина Автомобил Внатрешни Замена Светилки Лиценца Светла Мапа Купола Светла ЗА Авто?
Свеж

Ретрок Автомобил Внатрешни Светла 6500К Автомобил Сијалица Комплет Т Купола Светлина Автомобил Внатрешни Замена Светилки Лиценца

DEN 527.84

Достапно е за нарачката

Може да има мали разлики помеѓу сликата и вистинската боја на стоката. [Лесно За Инсталирање] светлото на картата има негативен и позитивен поларитет, само треба да ја отстраните скршената сијалица и да ги инсталирате ОВИЕ LED светилки со правилен поларитет, едноставни и удобни, нема да одземат многу време и напор.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Лесни улични пумпи
Свеж
Лесни улични пумпи
Достапно е за нарачката
DEN 0.67
Оценка на купувачите: