Екидсбридал Бела Цветна Тантела Исечок На Срцето Цветни Девојчиња Фустани Крштевање Први Фустани За Причест 172Т
Свеж

Екидсбридал Бела Цветна Тантела Исечок На Срцето Цветни Девојчиња Фустани Крштевање Први Фустани За Причест 172Т

DEN 2.33

Достапно е за нарачката

Елегантната карактеристика на елече е изработена од елегантна чипка и сатен со дизајн на исечоци на срцето на грбот. Линијата на половината е украсена со отстранлив појас и цвет за да го направи овој фустан поелегантен. Здолништето има 5 слоја, врвот 2 слоеви се направени од елегантен тул. 3-ти е слој од мек сатен, 4-ти слој е мрежа прикачена на 5-тиот слој за дополнителна полнота, 5-тиот слој е сатенска обвивка за да и донесете удобност на вашето мало девојче додека го носите фустанот. Задниот дел на фустанот има затворање со бисерни копчиња одозгора и затворање со патент на половината. * АПСОЛУТНО ПРЕКРАСНО!!* Ве молиме погледнете ја нашата ТАБЕЛА со ГОЛЕМИНИ лево за точно мерење . Користевме дополнителен кошула за сликата што не е вклучена со фустанот. Материјал : Елегантна Сатенска Поли / Тул / Сатенска Постава.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.