Скоро природно 44in. Вештачко растение Hydrangea и Dusty Miller во метална урна
Свеж

Скоро природно 44in. Вештачко растение Hydrangea и Dusty Miller во метална урна

DEN 0.33

Достапно е за нарачката

Додадете женствено цветно низ целиот дом со ова вештачко растение кое може да се пофали со преголеми цвеќиња на свила хидрангеа, внимателно дизајнирани во меки, суптилни нијанси. Прекрасно надополнет со Дасти Милер и зеленило од мртво дрво, ова 44? Високото растение е одлично за прскање на тесни простори. Доаѓа во метална урна за лесна подвижност. Околу скоро природна АД - повеќе од 75 години, скоро природен АД им обезбедува на потрошувачите на совеста убави алтернативи на природните украси. Вработени и советувани од натуралистите кои го разбираат светот во живо, скоро природно е во состојба да ги рекреираат најреалните украсни предмети за домови, канцеларии и деловни активности. Водена од вистинска посветеност на услугата на клиентите, внимание на деталите и природната филозофија, скоро природно се стреми да им донесе на клиентите најубави, уникатни и впечатливи факс растенија и цветни на пазарот. Севкупни димензии на производот : H : 44 in.; W : 28 in.; Д : 28 во . меки, женски бои. Одлично за тесни простори. Убава рамнотежа на текстурата. Доаѓа во метална урна. Препорачано за употреба во затворен простор или покриена, заштитена локација на отворено. Свилените растенија се произведуваат со употреба на синтетички материјали и се добро дизајнирани и конструирани да бидат живот слични на живот . Мерењата се од дното на тенџерето/пластерот до најоддалечениот продолжен лист или гранка на растението. Димензиите на ширина се исто така пресметани од секоја најдалеку испружена димензија . засадувач/димензии на вазна : H : 13 во. W : 9,25 in. Д : 9,25 во.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

ARM & HAMME
Свеж
ARM & HAMME
Достапно е за нарачката
DEN 2.33
Оценка на купувачите: