Девојки Дуксери Без Качулка Атлетски Печатени Лабави Возрасни Распространети Портокалова Големина XXL
Свеж

Девојки Дуксери Без Качулка Атлетски Печатени Лабави Возрасни Распространети Портокалова Големина XXL

DEN 3.00

Достапно е за нарачката

Даетирос Девојки Дуксери Без Качулка Атлетски Печатени Лабави Возрасни Распространети Со Портокалова Големина Xxly ќе сакате да живеете во Овој Дуксер ДАЕТИРОС за Жени. Изработен во супер-меко плетено со рамо за капка и опуштено вклопување, се одликува со високо-низок раб со странични отвори за врвна удобност и подвижност. Деколтето на екипажот и манжетните со ленти се. испробаните и вистинити детали кои нудат дополнителна атмосфера, а миењето на облеката му дава без напор гроздобер изглед. Носете го без разлика дали сте надвор и околу или во текот на денот. Исклучиво на . Материјал : 60% Памук/40% Полиестерска Нега : машина за перење Земја На Потекло : Увезена Фит : Опуштена Тежина : Средна Категорија : затворање на Вратот на Екипажот : Ракави Со Пуловери : Долги ракави карактеристики : капка рамо; манжетни со ленти и полите; високо-низок раб со странични отвори. грешка : . Наша цел е да ви покажеме точни информации за производот. Производителите, добавувачите и другите го обезбедуваат она што го гледате овде, а ние не сме го потврдиле. ОСНОВНИ вредности НА ДАЕТИРОС : Заштедете Пари И Сигурен Исполнете ја вашата нормална Употреба Пониска цена 3 месеци целосна гаранција за враќање на средствата . Линија сува.Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини наместо табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Погодна Пригода : Совршена За фитнес ентузијасти и секојдневно спортување. Оваа активна облека е доволно разноврсна за носење јога, како и разни други вежби, спортови, тренинзи и тренинзи, без разлика дали претпочитате возење велосипед, трчање или пешачење. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно машинско перење во ладна вода / не избелувајте /Мијте со слична боја. Може да се мие во машина и да се исуши како што сакате без да ви одземе време и енергија. За Услугата : ако за какво било прашање со нашиот производ, слободно контактирајте не, ние ќе одговориме во рок од 24 часа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.