Елегантни модни ланци на „Ступел индустрии“ и дизајнер на глам дизајнирани од Ziwei li
Свеж

Елегантни модни ланци на „Ступел индустрии“ и дизајнер на глам дизајнирани од Ziwei li

DEN 240.00

Достапно е за нарачката

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 17 x 1,5 x 17 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Зивеи Ли.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.