Атлетски дела девојки 4- & плус активни маици и печатени хеланки
Свеж

Атлетски дела девојки 4- & плус активни маици и печатени хеланки

DEN 2.67

Достапно е за нарачката

Да се ​​активираме! Фатете ја вашата девојка со две парчиња и хеланки поставени за нејзината следна сесија за активности. Вклучува активна маица и хеланки. Маица : мек врат на лажичка; кратки ракави; Крискрос детали за назад. Легави : Еластична половината; отворени џебови на страни; Детали за контраст на печатење. Маица : 60% памук/40% полиестер; ХЕЛГИ : 86% полиестер/14% спандекс. Машина за перење. Увезени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.