Dainty Арт Деко 2. Каратно Тркалезно Сечење Морганит И Црн Дијамантски Моисанит Веренички Прстен, Венчален Прстен во 10к Цврсто Бело Злато, Невестински Комплет, Прстен ?
Свеж

Dainty Арт Деко 2. Каратно Тркалезно Сечење Морганит И Црн Дијамантски Моисанит Веренички Прстен, Венчален Прстен во 10к Цврсто

DEN 3.33

Достапно е за нарачката

Таа сигурно ќе каже да на оваа прекрасна искра! Зачудувачки! Дејнти Арт Деко. 2.00 Каратно Тркалезно Сечење Морганит И Црн Дијамантски Моисанит Веренички Прстен, Венчален Прстен во 10к Цврсто Бело Злато, Невестински Комплет, Ветувачки Прстен Метал : Бело Злато. Тип На Скапоцен Камен : Праска Розова Морганит. Намалување на скапоцени камења : Круг Брилијантен пресек. Скапоцен Камен Карат Тежина : 1.00. Страна Камен Карат Тежина : 1.00. Вкупна Каратна Тежина : 2.00. Овој прекрасен веренички прстен се одликува со највисок СТЕПЕН ВВС праска розова морганит. Сите наши веренички прстени се направени со најквалитетни камења. Можеме да прилагодиме 10к, 14к или 18к цврсто бело злато, розово злато или жолто злато. Можеме да ја прилагодиме вашата нарачка со вистински дијамант моисанит, морганит, црвен рубин, зелени смарагди, син сафир, син аквамарин, црн дијамант. Купувајте Со Целосна Доверба 100 % Задоволство. Сите наши прстени се спакувани во прекрасна бесплатна кутија за накит. Можеме да ги изгравираме прстените.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.