Безжични Градници Со Поддршка И Подигнување На Цврста Боја Беспрекорен Тенок Појас Тенок Еластичен Секојдневен Долен Јога Бралет Црн XL
Свеж

Безжични Градници Со Поддршка И Подигнување На Цврста Боја Беспрекорен Тенок Појас Тенок Еластичен Секојдневен Долен Јога Бралет

DEN 271.04

Достапно е за нарачката

Големина : С Чаша : 65Б,70АБЦ,75А Под Биста : 55-65см/21,65-25,59" Препорачана Тежина : 35-50кг Големина : М Чаша : 75АБЦД,80АБ Под Биста : 60-70см/23,62-27,56" Препорачана Тежина : 50-55кг Големина : Л Чаша : 80АБЦД,85АБЦ Под биста : 65-75СМ/25,59-29,53" ПРЕПОРАЧАНА Тежина : 55-65кг големина : хл чаша : 85абцд,90абц под биста : 70-80СМ/27,56-31,50" Препорачана Тежина : 65-72,5 кг големина : ххл чаша : 90цд,95абц, 100АБЦ Под Биста : 75-85СМ/29,53-33,46" препорачана Тежина : 72,5-87,5 КГ ЖЕНСКА ЦВРСТА БОЈА беспрекорен тенок појас тенок еластичен секојдневен долен градник јога долна облека Карактеристики : 1. Удобна, висока јачина. истакнување деликатно и elegant.It стилот на женските пријатели.4.повеќе дише, меки и тенки, природни, удобни крила, донесуваат неограничено искуство со удобност.5.Ве молиме погледнете ја нашата листа со големини внимателно претходно purchasing.2.No челичен прстен, лесно и грациозно чувство и удобно. Удобност без oppression.3.No цврстата тока е попогодна, еластичната лента за рамо ефикасно паѓа, висококвалитетниот памук ве прави поудобно.Сезона : Четири Сезонски Пол : Женски Стил : Секси И шармантно како да се мие : Миење Раце Ладно што добивате : 1бразизекупундер Бистапрепорачано Weight S65 B,70 ABC,75 A55-65cm/21.65-25.59"35-50 KGM75 ABCD,80 AB60-70cm/23.62-27.56"50-55 KGL80 ABCD,85 ABC65-75cm/25.59-29.53"55-65 KGXL85 ABCD,90 ABC70-80cm/27.56-31.50"65-72.5 KGXXL90 CD,95 ABC,100 ABC75-85cm/29.53-33.46"72.5-87.5 KGSize : SCup : 65 B,70 ABC,75аундер Биста : 55-65см/21,65-25,59"Препорачана Тежина : 35-50кгсезе : МКУП : 75АБЦД,80абундер Биста : 60-70см/23,62-27,56"Препорачана Тежина : 50-55кгсезе : Зкуп : 80АБЦД,85абцундер биста : 65-75см/25,59-29.53"Препорачана тежина : 55-65кгсезе : xlcup : 85abcd,90abcunder биста : 70-80см/27.56-31.50"препорачана тежина : 65-72,5 kgsize : xxlcup : 90cd,95abc, 100 ABCUNDER БИСТА : 75-85см/29.53-33.46"препорачана тежина : 72,5-87,5 кг безжични градници со потпора и подигнете цврста боја беспрекорен Тенок појас тенок еластичен секојдневен долен јога бралет Црн xl.ДИЗАЈН-ЦЕЛОСНА покриеност : спортски градник За Дополнителна поддршка со отстранлива подлога, одличен за активности со низок, среден и висок удар. Целосна фигура со дизајн на тркач не само што ефикасно штити од шок, спречува менување на градникот, туку и ја разубавува кривата на грбот, го зголемува модниот секси стил. Фитнес и Живот : Овој Спортски Градник прави одличен избор и за секојдневниот градник.Целосна Покриеност Спортски Градник. Идеален спортски градник за секое активно вежбање или целодневно носење. Женска Цврста Боја Беспрекорен Тенок Појас Тенок Еластичен Секојдневен Долен Градник Јога Долна Облека.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.