Покемонски островски старатели калај
Свеж

Покемонски островски старатели калај

DEN 319.20

Достапно е за нарачката

Застанете подготвени со чудниот и страшен Одг на Алола! Изберете ја електричната злоба на Тапу Коко-Гкс или немилосрдните лози на Тапу Булу-Гкс во играта за трговија со картички Покемон : Остров Чувари. Секоја од овие прекрасни канти ја содржи целата зачудувачка моќ на еден чуден и мистериозен Покемон-ГХ, кој стои како дефанзивец на земјата! Покејмонски островски старатели калај : Во овој калај, ќе најдете 1 фолија Покемон-GX картичка во која има тапи булу-GX и 4 бустерски пакувања Pokémon TCG. Вклучува и картичка за код за отклучување на палубата што може да се игра во играта за трговија со картички Pokémon Online.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.