Женско Здолниште Мода Женски Висок Струк Цврсто Здолниште Џебен Патент Шиење Кратко Здолниште Кожено Здолниште Бело
Свеж

Женско Здолниште Мода Женски Висок Струк Цврсто Здолниште Џебен Патент Шиење Кратко Здолниште Кожено Здолниште Бело

DEN 222.24

Достапно е за нарачката

што ќе биде пофлексибилно и поудобно за носење и е многу погодно за летно носење. Ја намаливме големината за една големина, но ако не сте сигурни за вашата големина, ви предлагаме Да Одговарате на големината : купете поголема големина, ако сакате лабаво чувство, можете дури и да се искачите на големина. Потсетник : Пребарајте го името НА нашиот бренд ЈОТАМИ ВО полето за пребарување, можете да најдете други поквалитетни и достапни артикли! ! !. Одговараат Заumn, лето и Пролет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.