вендунид дома текстил Природни Кафеава Јута Коноп Јаже Канап Жица Кабел Стебло Занает Стринг НАПРАВИ САМ Розова
Свеж

вендунид дома текстил Природни Кафеава Јута Коноп Јаже Канап Жица Кабел Стебло Занает Стринг НАПРАВИ САМ Розова

DEN 79.68

Достапно е за нарачката

40м Ролна Јута Стринг Коноп Јаже ЗА Нараквица Ѓердан DIY Декор Новопис : Ново : 100% сосема нов материјал : Jute Type : Свадба Партија Подарок Декорација; Декоративни плетенка ЈАЖЕ DIY рачно изработени додатоцидолжина : 40 Метри Приближно Големина : две акции, околу 2мм Околу Примена : овој burlap кабел е за правење картички и бележник. Овој производ може да се користи и како цврст кабел за банер или за врзување торба за подарок затворена.Додава природен допир на цветни аранжмани, обвивка за подароци, венци и занаетчиски проекти од секаков вид.Бои : Обична боја,6 бои за избор : на мала широка употреба коноп 1 : клип клип, клип клип денес може да планира што ах ~!Употреба 2 : клип разгледници И Фотосфото Ѕид е многу популарен сега, ох! Овој метод е многу сам фото ѕид економија се чувствуваат ~Употреба 3 : Декоративен Хемп може да биде врамен, итн., но, ова треба многу долго twine Package вклучени : 1* DIY коноп јаже дома текстил. САМОСТОЈНО ПЛЕТЕЊЕ САМ. Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.