Јасни Случаи За Складирање Во Форма На Срце Кутии За Срце Кутии За Накит Мали Контејнери За Подароци
Свеж

Јасни Случаи За Складирање Во Форма На Срце Кутии За Срце Кутии За Накит Мали Контејнери За Подароци

DEN 475.04

Достапно е за нарачката

Опис. Убава и практична кутија за складирање подароци, и одлична во текстура, извонредна по изглед. Овие кутии во облик на срце се едноставни и практични, тие лесно можат да ви помогнат да чувате бонбони, мини услуги, накит итн., и играат многу добар декоративен ефект. Карактеристики. - Боја : Како Што Е Прикажано. - Материјал : Пластика . - Големина : 3, 00Х2, 90Х1, 60см/1, 18Х1, 14Х0, 63ин. - Дизајнот на обликот на срцето е извонреден и симпатичен, одличен за да ја направите вашата забава попривлечна и елегантна. - Овие кутии за подароци за бонбони се направени од сигурен материјал за да се обезбеди цврстина и издржливост. - Внимателен избор на кутија за пакување бонбони за секоја формална и неформална пригода што лесно може да складира мали предмети. - Лесен, но густ, не е лесен за кршење или деформирање, безбеден за чување и чување на вашите бонбони и добрите. - Тие се разноврсни, може да се користат како кутии за подароци за бонбони, кутии за чоколадо, мали кутии за подароци за накит итн.Список за пакување : 5 х јасни кутии за срце дизајнот на обликот на Срцето е извонреден и симпатичен, одличен за да ја направите вашата забава попривлечна и елегантна. Овие кутии за подароци за бонбони се направени од сигурен материјал за да се обезбеди цврстина и издржливост. Внимателен избор на кутија за пакување бонбони за секоја формална и неформална пригода што лесно може да складира мали предмети. Лесен, но густ, не е лесен за кршење или деформирање, безбеден за чување и чување на вашите бонбони и добрите. Тие се разноврсни, може да се користат како кутии за подароци за бонбони, кутии за чоколадо, мали кутии за подароци за накит, итн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.