Дозвола За Фустан Со кратки Ракави Женски Комбинезон Во Боја Кратко Здолниште Секси Фустан без Ракави Без Рамо
Свеж

Дозвола За Фустан Со кратки Ракави Женски Комбинезон Во Боја Кратко Здолниште Секси Фустан без Ракави Без Рамо

DEN 2.00

Достапно е за нарачката

Женски Печатење Боја Комбинезон Кратко Здолниште Секси Надвор Рамо Половината Без Ракави Фустан проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Многу кул за носење. 4.Одлично За Забава, сигурен сум дека ќе ви се допадне!5.It изработена е од висококвалитетни материјали,ткаенината е многу удобна ,доволно издржлива за вашето секојдневно носење. Информации за производот : Сезона : Цела Сезона Пол : Женски Материјал : Полиестер Повод : Разноврсен Секојдневен Стил : Секси Должина : Редовно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1xwomenени Облечи Големина : S Големина. : Мали САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 98см/38.58 "Должина : 118см/46.46" . Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 103см/40.55 "Должина : 119см/46.85" . Големина : Л Големина. : Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 109.5 см/43.11 "Должина : 120см/47.24" . Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 117см/46.06 "Должина : 121см/47.64" . Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 125см/49.21 "Должина : 122см/48.03" Краток Ракав Фустан Дозвола Женски Печатење Боја Комбинезон Кратко Здолниште Секси Надвор Рамо Половината Фустан Враќања Без Ракави. Ако имате какви било прашања во врска со нарачката. Ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми. Жените Дозвола Под 1 10. Хорт Ракав Фустан Дозвола 1 10 . Флеш Изберете Облека.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.