Принцезата Леја И Реј Светилник Тракер Боло Нараквица
Свеж

Принцезата Леја И Реј Светилник Тракер Боло Нараквица

DEN 160.00

Достапно е за нарачката

Нека силата биде со вас-буквално! Официјално лиценциран производ Од Дизни и произведен Од Salesone International, ДОО., Нашата колекционерска реплика нараквица го содржи уредот за следење на светилникот од хит филмот Војна На Ѕвездите : Враќање На Џедајот. Време е Да се приклучиме на отпорот со Принцезата Леја и Реј! ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАН : Нараквица е официјално лиценциран Војна На Ѕвездите и Дизни Производ. ПРЕМИУМ РЕПЛИКА : Металната Нараквица е дизајнирана по тракерот на светилникот во Последниот Џедај. Една големина. ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ КОЛЕКЦИОНЕРСКИ МАТЕРИЈАЛ : Носете го секојдневно Или вклучете го во вашиот косплеј или костим За Ноќта на Вештерките!. ЗАДОЛЖИТЕЛНО ЗА ОБОЖАВАТЕЛИТЕ НА ВОЈНА НА ЅВЕЗДИТЕ : подарете му на Џедајот во вашиот живот подарок што никогаш нема да го заборават (или изгубат)!. СЕУШТЕ СЕ ГУБИШ ВО ГАЛАКСИЈАТА? Нема проблем! Вратете го за целосна наплата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.