Амерел Ноќно Светло-Блескаво Ноќно Светло – - Самрак До Зори Автоматско Ноќно Светло, 4W Идеален Приклучок За Ноќно Светло За Деца-Користете Во Бањи, Ходници и Расад?
Свеж

Амерел Ноќно Светло-Блескаво Ноќно Светло – - Самрак До Зори Автоматско Ноќно Светло, 4W Идеален Приклучок За Ноќно Светло За

DEN 2.00

Достапно е за нарачката

САМРАК ДО ЗОРИ ЅИД НОЌНО СВЕТЛО-без важничене, без глупости. Приклучокот за ноќно светло автоматски се вклучува во самрак и се исклучува во зори. Совршено е за чување во близина на вратите за да избегнете патувања и сопнување без вклучување на главната светлина САМРАК ДО ЗОРИ НОЌНО СВЕТЛО-без важничене, без глупости; приклучокот за ѕидно светло е јасен. БЛЕСКАВО НОЌНО СВЕТЛО-автоматски се вклучува во самрак и се исклучува во зори. НЕМА да ВИ ГО НАРУШИ СОНОТ – мекиот, континуиран сјај е суптилен и нема да ве држи будни ноќе. ЗАДОЛЖИТЕЛНО ЗА ТЕМНИ ПРОСТОРИИ-совршено ноќно светло во бањата или ноќно светло во ходникот. Компактен и Дискретен – овој мал приклучок во светлината е речиси незабележлив. Секоја светлина има димензии 3,5"(Ж) х 1,25"(Ш) х 1,25 " (Г). Погодно пренослив, исто така, прави одлично ноќно светло за патување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

ARM & HAMME
Свеж
ARM & HAMME
Достапно е за нарачката
DEN 2.33
Оценка на купувачите: