Хотелски стил луксуз 4 парчиња брои сребрени шарени памучни кревети за кревети, крал
Свеж

Хотелски стил луксуз 4 парчиња брои сребрени шарени памучни кревети за кревети, крал

DEN 1199.84

Достапно е за нарачката

Хотелски стил луксуз 4-парчиња 600 навој брои сребрени шарени памучни кревети, сет, kingmake добар ноќен одмор можен со долг памук на глава и ткаење на Сатеен. Ткаенината за дишење со луксузно мека текстура го прави невозможно да не сакате да ползите во кревет и да се навивам. Комплетот за листови во стилот на хотелот е комплетен со рамен лист, екстра длабок вграден лист и две перници за појавување. Рамниот лим и перници се завршени со класичен полите на барот за дополнителен допир на резолуција, додека вградениот лист е опремена со технологија Optifit за да ја задржи душекот цела ноќ. Спарете го листот за броење на хотелот во стилот на хотелот со речиси секој утешител или дух за да уживате во апсолутна удобност во текот на целата ноќ. Комплетот е лесен за грижа за - едноставно машинско измијте го во топла вода со слични бои. Се препорачува да го измиете пред првата употреба. Не бели. Тргнете се суво на ниско ниво и отстранете го навремено. Не исушете чисто. Хотелски стил луксуз 4-парчиња 600 навој брои сребрени шарени памучни кревети, сет, сет на Кинг 4-парчиња вклучува 1 вграден лист, 1 рамен лист и 2 перници. Изградбата на чиста памук обезбедува дише, лесна удобност. Комплетен сет вклучува два стандардни случаи на перници (21 "x 32"), еден рамен лист (86 "x 96") и еден вграден лист (54 "x 75"). Комплетот на кралицата вклучува два стандардни случаи на перници (21 "x 32"), еден рамен лист (94 "x 104") и еден вграден лист (60 "x 80"). Кинг сет вклучува два случаи на перници на Кинг (21 "x 40"), еден рамен лист (110 "x 104") и еден вграден лист (78 "x 80"). 600 листови за броење на нишки. Тестирани за штетни материи, овластени со OEKO-TEX® Standard 100; Листовите се произведуваат во согласност со упатствата на ОЕКО-Текс. Совршено за ажурирање на изгледот на која било мастер спална соба, соба за гости, соба за студентски дом и многу повеќе. Патентираната технологија на Optifit обезбедува вклопување во прилог што помага да се задржи вградениот лист, вклопува душеци 9 "- 20" длабоко. 100% памук Sateen ткаат за луксузна мека удобност. Машинска миење за лесна нега.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.