Фесфес Детска Јакна Момчиња И Девојчиња Симпатична Етикета На Диносаурус Печатена Надворешна Облека Ветроупорна Обложена Јакна Зимска Топла Качулка Дозвола За П?
Свеж

Фесфес Детска Јакна Момчиња И Девојчиња Симпатична Етикета На Диносаурус Печатена Надворешна Облека Ветроупорна Обложена Јакна

DEN 1.33

Достапно е за нарачката

деца пуфер јакна црна. водоотпорен јакна големи девојки. Оваа мембрана ефикасно го апсорбира и дисперзира потењето за брзо испарување, одржувајќи го абењето суво и удобно.14" ДОЛЖИНА : 48см/18.Јакната е изработена од висококвалитетен материјал однадвор, има ефект на задржување на топлина, што е повеќе ветроупорно, што има убави перформанси при дожд.Дете Деца Бебе Момчиња Девојки Мода Симпатична Цртан Филм Диносаурус Шема Ветроупорна Облека Јакна Капут Со Качулкакарактеристики : Удобен Материјал .Прекрасна мечка уши дизајн на хауба шапка.Ви благодариме и убав ден!Пакетот вклучува : 1пц Палто Препорачана Агелабел Препорачана Возраст : 12-24 Месеци Големина На Етикетата : 90 Биста : 68см/26,77" Ширина На Рамената : 24,5 см/9,65" Должина На Ракавот : 33см/12,99" Должина : 36см/14,17" Препорачана Возраст : 2-3 Години Големина На Етикетата : 100 Биста : 72см/28,35" Ширина на Рамената : 25,5 СМ/10,04" Должина На Ракавот : 35см/13,78" Должина : 39см/15,35" препорачана возраст : 3-4 Години големина на етикетата : 110 биста : 76см/29,92" ширина на рамото : 27,5 см/10,83" Должина на ракавот : 37см/14,57" Должина : 42см/16,54" препорачана возраст : 4-5 години етикета големина : 120 биста : 80см/31,50" Ширина На Рамената : 29,5 См/11,61" должина на ракавот : 39см/15,35" должина : 45см/17,72" препорачана возраст : 5-6 години големина на етикетата : 130 биста : 84см/33,07" Ширина На Рамената : 31,5 См/12,40" должина на ракавот : 41см/16. Ова момчиња и девојчиња печатени јакни одговараат за дождливо секојдневно, секојдневно носење, дождливо, одмор, патување, климатизирана просторија, спортови на отворено, како што се пешачење, кампување, трчање, пешачење. Не и штети на кожата на бебето, бебето ќе се чувствува удобно да ја носи оваа мека ткаенина. деца момчиња руно јакна. топло и удобно, погодно за кожата, погодно за носење на бебето во зима. ДИШЕ : Нашата јакна има непорозна мембрана за исклучителна пропустливост на влага. И заштитниот штитник на брадата може да ја заштити брадата од повреди. 2т зимски капут момче.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.