Безжични 1 винил мини ролетни сјајни сиви 60 w 64 ч
Свеж

Безжични 1 винил мини ролетни сјајни сиви 60 w 64 ч

DEN 863.84

Достапно е за нарачката

Забележете дека е направено намалување на инчи за да се направи простор за монтиран хардвер. Нашите популарни бои ви овозможуваат слобода да изберете стилски и буџетски пријателски производ за да ја потенцирате секоја просторија. РЕЛОТ : Нијансите на прозорецот кои се отпорни на влага се неопходни за сите тоалети. Неговата безжична функција во комбинација со неговите отпорни на искривување и отпорни на влага, ги прават нашите мини ролетни ниско одржување и долго траење. Нашите 1-инчни безобразни винилни мини ролетни се наменети за внатрешноста на монтирање. Стандардно намалување на инчи е направено на ширина за соодветно вклопување. Карактеристиката на безжични мрежи ви овозможува лесно да ги подигнете и спуштате нијансите на прозорецот за да ја добиете посакуваната приватност, додека дозволувате воздухот да се подигне во . Безвременски и прифатлива : Надградете го вашиот дом на вашиот дом со 1-инчен винил мини ролетни. Имајќи го ова предвид, ние имаме за цел да обезбедиме едноставни упатства за мерење за сите наши клиенти. Исто така, ќе добиете упатство за инсталација, хардвер за инсталација, гаранција од 12 месеци и нашата пријателска услуга за клиенти.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

ARM & HAMME
Свеж
ARM & HAMME
Достапно е за нарачката
DEN 2.33
Оценка на купувачите:

Лесни улични пумпи
Свеж
Лесни улични пумпи
Достапно е за нарачката
DEN 0.67
Оценка на купувачите: