Резервоар За Женска Секси Облека За Спиење Со Шорцеви За Тркачи, Комплет Пижами Од 2 Парчиња
Свеж

Резервоар За Женска Секси Облека За Спиење Со Шорцеви За Тркачи, Комплет Пижами Од 2 Парчиња

DEN 239.84

Достапно е за нарачката

Женска секси облека за спиење врвот на резервоарот и шорцевите за тркачи со детали за јазолот на ременот се изработени од мек и удобен материјал. Погоден за дење и ноќе, може да го носите во текот на денот дома или за време на спиење. Може да го носите и навечер за да присуствувате на забава за спиење. Женска Долна Облека, Спиење И Салон - овие удобни комплети за облека за спиење се изработени од мек и удобен материјал и имаат лабаво вклопување. Слатките бои и отпечатоци, исто така, ги прават овие пижами за спиење полежерни за секојдневна употреба. Појавување На Сетови За Жени - овој удобен резервоар врвот и шорцеви во собата за жени доаѓа во различни убави бои и отпечатоци. Дизајниран да ви трае безброј ноќи, со одлични шевови, совршено обложени рабови и најквалитетна ткаенина. Идеален подарок за вашата мајка, девојка, сопруга, ќерка или пријатели. Комплетот вклучува : 1 резервоар, 1 шорцеви. Врвот : Резервоарот, Лажичка Деколте, Печатени, јазол рамо. Дното : шорцеви, врвка еластична половината. Машинско Перење/ миење раце.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.