Единствени поволни цени на врвовите на плус големината на јуниорите со кратки ракави со цветен блуза од половината
Свеж

Единствени поволни цени на врвовите на плус големината на јуниорите со кратки ракави со цветен блуза од половината

DEN 0.67

Достапно е за нарачката

Додадете ја оваа безвременска шифонска блуза од ден на ноќ. Носете со фармерки за обичен стил кој е совршен за прибирање на викенди. Проверете ги вашите мерења за да бидете сигурни дека предметот се вклопува пред да нарачате. Големина на телото на моделот : Висина : 5'7 ", Градите : 41 инчи, половината : 32 7/8 инчи, колк : 46 1/4 инчи, тежина : 175 фунти, моделот носи големина 1x.international Градите половината рамената1x 48 7/8 39- 16 3/42x 52 - 42 1/8 - 17 3/83x 55 1/2- 45 5/8 18 1/84x 59 - 49 1/4 18 3/4 уникатни поволни цени јуниори ' Плус големина на врвови со кратки ракави замотана цветна блуза 100% полиестер. Увезена. Цветни печатени. V-врат. Замачкана половината. Копче нагоре. Машинско миење на миење со како боја.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.