Атлетски работи слајд за удобност за обнова на мажите за обновување
Свеж

Атлетски работи слајд за удобност за обнова на мажите за обновување

DEN 0.33

Достапно е за нарачката

Овие супер, лесни слајдови за обновување на лизгање по спорт се дизајнирани да го лулкаат вашиот лак и да понудат голема поддршка додека се амортизираат на секој чекор. Наменето да го олесни стресот со високо перниче, и да ви помогне да се чувствувате подобро по тренингот или за време на долг ден (да работите од дома) на нозете. Откако ќе ги пробате - ќе се согласите дека овие се неверојатно удобни по голема вредност. Лесното, лизгање и лизгање на стилот ги прави овие спортски слајдови на овие мажи супер удобни без разлика дали се наоѓаат во чевлите во куќата или за надвор и околу. Кул дво-тон дизајн додава стилска талент, а затворениот материјал за пена од клетки е отпорен на влага, за да се минимизира мирисот и лесен за миење. Фрли ги во мијалник за да се исчисти. (Воздух сув.) За оние кои не го сакаат чувството на работното место во редовна сандала, овие слајдови за мажи се најудобно чевли, и одлична надградба на традиционалните флип -флип -флип -флип : се чувствувате како да одите на а перница на воздухот. Овие спортски слајдови за мажи доаѓаат во машка големина на чевли 8, големина на машки чевли 9, големина на машки чевли 10, големина на чевли за мажи, големина на чевли со големина 12 и големина на чевли за мажи 13. Препорачуваме да ја намалите ако сте меѓу големини на чевли за мажи . Се продава исклучиво на и. Поддржувачки, удобни слајдови : Овие се најтешки во закрепнувањето на спортот, или секојдневните сандали со слајдови за мажи. Овие супер, лесни слајдови за обновување на лизгање по спорт се дизајнирани да го лулкаат вашиот лак и да понудат голема поддршка додека ги амортизираат на секој чекор, правејќи ги овие фудбалски слајдови совршени за секојдневните грешки или современиот стил на работа. Чекори и излез : Лесниот, слајд и лизгање на стилот ги прави овие спортски слајдови на овие мажи супер удобни без разлика дали се наоѓаат во чевлите во куќата или за надвор и околу. Кул дво-тон дизајн додава стилска талент. Лесна грижа : Loveе сакате дека слајдовите на овие мажи користат затворен материјал за пена од клетки што е отпорен на влага, за да се минимизира мирисот и да се промовира лесна грижа. Фрли ги во мијалник за да се исчисти или избрише со влажна крпа. (Сув воздух.).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

ARM & HAMME
Свеж
ARM & HAMME
Достапно е за нарачката
DEN 2.33
Оценка на купувачите: