Кутија За Градите Со Богатство, Гроздобер Накит Бо Правоаголен Подарок Бо За Дами Девојки Сребрена Бела Црвена Роза
Свеж

Кутија За Градите Со Богатство, Гроздобер Накит Бо Правоаголен Подарок Бо За Дами Девојки Сребрена Бела Црвена Роза

DEN 3.33

Достапно е за нарачката

Кутија за Градите со богатство, Кутија За Гроздобер Накит Правоаголна Кутија За Подароци За Дами Девојки Сребрена Бела Црвена Роза Спецификација : Тип На Ставка : Гроздобер Кутија За Накит Материјал За Производ : Легура На Цинк, Употреба На Фланелен Производ : Колекција Накит, Складирање На Декорација На Работната Површина Итн.Големина На Производот : Прибл.12,5 х 7,5 х 5,5 см / 4,9 х 3 х 2,2 Во Списокот Со Пакети : 1 х Гроздобер Материјал За Кутија За Накит : Изработен Од легура, не е лесен за бледнее и не е лесен за ' рѓа, може да го задржи сјајот долго време. Исклучителна Изработка : горниот дел од кутијата е рачно поставен со кристали, а целото тело на кутијата е врежано со темни цвеќиња. Изработката е многу извонредна. Исклучителна : бојата е сјајна и полна, линиите се богати, светли и меки, нежни и убави. Поставата Фланелен : накит, избегнувајте гребнатини, спречувајте оксидација, намалете ја прашината и одржувајте го накитот сјаен.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.