Среќен Тики Бог Антички Хавајски Остров Статуа Слика во
Свеж

Среќен Тики Бог Антички Хавајски Остров Статуа Слика во

DEN 0.33

Достапно е за нарачката

Оваа статуа на богот тики се одликува со класичен стил На полинезиски остров, совршен за секој тики бар или гроздобер домашен декор. Фигурината во хавајски стил е изработена од полирана поли-смола со природен изглед на врежано дрво. Од КК хаваи. Мини Репродукција Слика. Тики Бог На Среќата. Изработени Од Поли-Смола. Мерки : 1,5 W x 3 H Инчи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.