Без граници маица за кратки ракави за мажи и големи машки, достапна до големина 3XL
Свеж

Без граници маица за кратки ракави за мажи и големи машки, достапна до големина 3XL

DEN 271.68

Достапно е за нарачката

Тотална удобност и неверојатна вклопување го прават овој мета од без граници совршен избор за обични петок и носење викенд. Контрастниот трим додава убав завршен допир. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено вклопување. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратки ракави со контраст. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Контрастна екипа. Одличен подарок за Денот на таткото или која било посебна пригода . маица со кратки ракави рингер за мажи од без граници.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.