Dyи Грифит Икона Ав Годишно Возрасни Резервоарот Врвот Кошула
Свеж

Dyи Грифит Икона Ав Годишно Возрасни Резервоарот Врвот Кошула

DEN 2.00

Достапно е за нарачката

Дизајнот прикажан е отпечатен само на предниот дел на маичката. Нема дизајн на задниот дел од маичката.Оваа маица е рачно изработена и уникатна, користејќи висококвалитетен 100% памук. Овој графички дизајн за печатење е отпечатен само на предниот дел на кошулата.Сликата е за јасност. Поради различни компјутерски монитори/калибрации, боите може да варираат од сликата. Дизајнот прикажан е отпечатен само на предниот дел на маичката. Нема дизајн на задниот дел од маичката. Оваа маица е рачно изработена и уникатна, користејќи висококвалитетен 100% памук. Овој дизајн на графички принт е отпечатен само на предниот дел од кошулата, со најживописна боја!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.