амуса Моден Комбинезон Со Кружен Врат За Жени Прилагодливи Ремени За Шпагети Гроздобер Ромпер Комбинезон Со џебни жени ромпери
Свеж

амуса Моден Комбинезон Со Кружен Врат За Жени Прилагодливи Ремени За Шпагети Гроздобер Ромпер Комбинезон Со џебни жени ромпери

DEN 79.84

Достапно е за нарачката

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см/35.43" Половината : 84см/33.07" Колк : 120см/47.24" Должина : 130см/51.18"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 96см/37.80" Половината : 90см/35.43" Колк : 124см/48.82" ДОЛЖИНА : 131.5 См/51.77"големина : л сад : 8 Велика британија : 12 еу : 38 биста : 102см/40.16" половината : 96см/37.80" колк : 128см/50.39" ДОЛЖИНА : 133см/52.36"големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 108см/42.52" ПОЛОВИНАТА : 102СМ/40.16" колк : 130см/51.18" должина : 134.5 см/52.95"големина : ххл сад : 12 Велика британија : 16 еу : 42 биста : 114СМ/44.88" ПОЛОВИНАТА : 108см/42.52" колк : 134см/52.76" должина : 136см/53.54"големина : xxxl САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 еу : 44 биста : 120cm/47.24" половината : 114cm/44.88" хип : 138cm/54.33" должина : 137.5 cm/54.13"ГОЛЕМИНА : XXXXL сад : 16 велика британија : 20 еу : 46 биста : 126cm/49.61" Половината : 120cm/47.24" КОЛК : 142СМ/55.91" должина : 139см/54.72"големина : хххххл Сад : 18 Велика британија : 22 еу : 48 Биста : 132см/51.97" Половината : 126СМ/49.61" Колк : 146см/57.48" Должина : 140.5 см/55.31"сет вклучува : 1пц женски ПАНТАЛОНИ КОМБИНЕЗОН ПРИГОДА : секојдневен, секојдневенинформации за производот.Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Стил на ракав : нормално4. Совршено со вашиот омилен.5. Совршен за забава, секојдневен, спорт, сигурно ќе ви се допадне!Карактеристики.Материјал : памук, спандекс3. Изработен е од висококвалитетен материјал, доволно издржлив за секојдневно носење и совршен за совпаѓање1. Направете да изгледате толку убаво, секојдневно, модерно и поинаку.Пол. Женски2. Совршен за активности на отворено, кариера, спорт, секојдневно носење, удобно и ласкаво за сите типови на тело.Сезона : Пролет, Летодебелина : стандард €Одличен Материјал : овој комбинезон е супер мек и удобен. €Карактеристики : жени ромпери без ракави, со опуштен дизајн, симпатична и стилска облека за жени. Во прилика : комбинезоните за панталони за жени е убаво да се комбинираат со маици, резервоар, кроп топ, блуза итн. Одлично е за летна плажа, домашна облека,секојдневно носење, одмор, совршен избор со Маици, блузи, блуза и многу повеќе. +Инструкции за перење : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија. Забелешка : доколку производот има некакви проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.