Пауел Френклин Тркалезна Коктел Маса-Рустикален Умбер
Свеж

Пауел Френклин Тркалезна Коктел Маса-Рустикален Умбер

DEN 1103.84

Достапно е за нарачката

Мешање метал со дрво, Преодниот Френклин 5-Парче Јадење Сет обезбедува уникатен додаток на вашиот дом. Цврстата метална основа е изработена од закривени нозе и вклучува мала кружна полица. Соодветните странични столчиња имаат удобен заоблен грб со облоги на ноктите. Димензии : 36 W x 36 d x 19 H инчи. Достапно во повеќе бои. Табела врвот карактеристики во лежеше дрво дизајн. Прекрасна мешавина од метал и дрво. Метални нозе и рамка. Пониска полица за складирање. Престилка функција ноктите. Совршен за дневна соба или пообична семејна соба. 36 инчи круг и е висок 19 инчи. Нозете имаат подни заштитни подлошки за израмнување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.