Мизуно Младински Девојки ' Комп Патент Пуловер Со Долги Ракави, Големина Голема, Шума
Свеж

Мизуно Младински Девојки ' Комп Патент Пуловер Со Долги Ракави, Големина Голема, Шума

DEN 1.67

Достапно е за нарачката

Девојките Комп 1/2 Пуловер Со Долги Ракави со Патент нуди конструкција на термичка ткаенина што ја рециклира топлината на телото, создавајќи изолационен топол слој помеѓу телото и облеката. мизуно Е Јапонска компанија за спортска опрема и спортска облека, основана во Осака во 1906 година. Термичка Истегнување ткаенина. 1/2 Поштенски дизајн за вклучување/исклучување. Логото за пренос на топлина. Мизуно Перформанси Вратот Снимање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.