Без граници на конвертибилниот врвот на јуниорите на јуниорите
Свеж

Без граници на конвертибилниот врвот на јуниорите на јуниорите

DEN 1.67

Достапно е за нарачката

Нашите супер стилски без граници Јуниорс кабриолет со кабриолет е задолжителен оваа сезона! Овој врв е совршен за топло време со своите трендовски шамиче полите, чаши од пена и замотано, додајте дополнителен стил и удобност. Овој врв е поддржувач, а најдобриот дел е што можете да го носите на два различни начина. Носете го овој врв како врвен врвот врзан околу вратот или направете го без ремен и облечете со лак врзан во центарот. Исклучиво на. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : душо врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави со кабриолет ленти за застој. Ockебови : Ништо. Карактеристики : се печати; чаши од пена; Замачкана назад. Кабриолет за халтер за жени од без граници.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.