Трговска марка ликовна уметност „хиги цвеќиња i“ платно уметност од Сју Шлабах
Свеж

Трговска марка ликовна уметност „хиги цвеќиња i“ платно уметност од Сју Шлабах

DEN 2601.60

Достапно е за нарачката

Уметник : Сју Шлабахсубјект : Флоралстајл : Модерен и современ проитивен Тип : Галерија обвиткано платно Арт. Сју Шлабах работеше за „Диви Епл“ како дизајнер, уметнички директор и уметник веќе 15 години. Нејзината loveубов кон уметноста започна како дете во југоисточна Пенсилванија, каде што порасна во куќа исполнета со референци за ботаника, кули книги, антички јоргани и скокање и токинг на многу часовници на наследство. На такво место, вие само ќе започнете да ги правите работите, и со тоа започнавте доживотна опсесија. Уметноста на Сју вклучува насликани дела во акрилици и масла, мултимедијален колаж и фотографски колаж. Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовната уметност на трговската марка нуди разновидност на висококвалитетна, внимателно изградена wallидна уметност која сигурно ќе биде сигурно Дополнете го секој стил. Ние нудиме изобилство на уметнички теми кои се движат од фасцинантни апстракти до зачудувачки пејзажи, во асортиман на големини што сигурно ќе донесе возбуда во која било област од вашиот дом. Од спалната соба до дневната соба, па дури и канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка прави професионално рачно изработена, подготвена да виси wallиден декор што ќе се восхитува за наредните години! Сју Шлабах „Хигџи цвеќиња i“ платно уметност.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.