Трговска марка ликовна уметност езерцето и боитографијата платно уметност од Филип Саинте-лауди, црна мат, црна рамка
Свеж

Трговска марка ликовна уметност езерцето и боитографијата платно уметност од Филип Саинте-лауди, црна мат, црна рамка

DEN 3.33

Достапно е за нарачката

Подготвени да се обесхрабрат со употреба на gicleeavailable во разни големини, ова подготвено уметничко дело, изработено, има плачливо врба во средина на езерцето. Ова парче уметничко дело на трговската марка уметност се печати со употреба на Giclee, што е напреден процес на печатење што создава репродукции кои се практично разликуваат од оригиналите. Многу галерии, музеи и приватни колекционери прифаќаат уметност со печатење на giclee.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.