Аурорал Плус Големина Женски Врвови Жени Лето Секси Мода Печатени Редовни V Вратот Жени Кратки Ракави Врвот Блуза
Свеж

Аурорал Плус Големина Женски Врвови Жени Лето Секси Мода Печатени Редовни V Вратот Жени Кратки Ракави Врвот Блуза

DEN 2.33

Достапно е за нарачката

Жените Лето Секси Мода Печатени Редовни V Вратот Жените Кратки Ракави Врвот Блуза Карактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носењекарактеристики : Секси V Маици За Вратот со Ракави. Основни врвови со кратки ракави, еднобојни, обични, трендовски и елегантни. Прилика : Дизајнот Го Прави Совршен за Секоја Случајна пригода. Добро за работа, секојдневно, канцеларија, патување, трчање, домашна облека. Натпревар : Одлично оди со Фармерки, Шорцеви, Хеланки, Спортски Панталони или Здолништа. Погоден за носење во пролет, лето и fall.It може да се мие,повтореното перење не влијае на употребата. Сезона : Пролет, Лето,Aut : Женски Повод : Секојдневен, Партиматеријал : Тип На Полиестерпетер : Стил На Печатење : Секојдневен, Моден Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 еез Жени Со Големина.Usukeubustsleevellengthlarge81238111cm/43.70"30cm/11.81" 75cm/29.53 " Големина : LSize. : Large US : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 111cm/43.70 "Ракав : 30cm/11.81" Должина : 75cm/29.53 " Направени во Кина. 60%Памук, 40% Лен. Жените Лето Пуловер Круг Вратот Повик Љубов Печатење Блуза. Жени плус Во Облека. женски летни врвови дозвола под 5 5. женски летни врвови дозвола под 1 10.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.